CUI 53482148
INTERCONF SRL
INTERCONF SRL este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2026. Activitatea principală: CAEN 1330 - Finisarea materialelor textile. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
53482148
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
CAL. ŞAGULUI, NR.DN 59, KM 7+550 DREAPTA
Data înregistrării
27-01-2026
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.01.2026
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
1330 - Finisarea materialelor textileSursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este INTERCONF SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, INTERCONF SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are INTERCONF SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 1330 - Finisarea materialelor textile.
-
Când a fost înființată INTERCONF SRL?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 27 ianuarie 2026.
-
Unde are sediul INTERCONF SRL?
-
Sediul firmei INTERCONF SRL (CUI 53482148) este în CAL. ŞAGULUI, NR.DN 59, KM 7+550 DREAPTA, Timişoara, județul Timiș.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Emite facturi către INTERCONF SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERCONF SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.