CUI 5369220
VERO COMTEX SRL
CUI
5369220
Nr. înregistrare
J10/483/1994
EUID
ROONRC.J10/483/1994
Formă juridică
SRL
Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Boboc Com. Cochirleanca
Adresă
BOBOC
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înregistrării
22-03-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.03.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-12-1995
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ZĂVOIANU FINIȚA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4779 - Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5610 - Restaurante
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
5 691
|
8 321
|
6 442
|
9 486
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
1 263
|
5 367
|
| Active circulante |
417 049
|
193 361
|
70 561
|
61 724
|
34 471
|
27 265
|
32 117
|
37 668
|
28 127
|
37 570
|
30 491
|
27 334
|
33 927
|
40 837
|
30 661
|
20 483
|
28 459
|
| Stocuri |
164 615
|
122 092
|
50 539
|
56 582
|
28 049
|
20 529
|
29 786
|
36 409
|
21 860
|
35 030
|
27 794
|
15 836
|
32 413
|
38 463
|
28 579
|
18 406
|
27 458
|
| Creanțe |
83 970
|
28 302
|
1 516
|
1 422
|
1 625
|
1 294
|
873
|
992
|
1 160
|
883
|
993
|
10 297
|
1 439
|
799
|
777
|
637
|
604
|
| Casa și conturi la bănci |
168 464
|
42 967
|
18 506
|
3 720
|
4 797
|
5 442
|
1 458
|
267
|
5 107
|
1 657
|
1 704
|
1 201
|
75
|
1 575
|
1 305
|
1 440
|
397
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
381 136
|
221 633
|
129 988
|
163 682
|
146 679
|
153 862
|
157 559
|
165 361
|
151 188
|
146 662
|
135 421
|
127 671
|
126 544
|
126 889
|
123 126
|
122 716
|
112 276
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
41 604
|
−19 951
|
−52 985
|
−92 472
|
−110 945
|
−125 334
|
−124 179
|
−126 430
|
−121 798
|
−107 829
|
−103 667
|
−99 074
|
−91 354
|
−84 789
|
−91 202
|
−100 970
|
−78 450
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 185 717
|
1 148 661
|
641 939
|
468 284
|
429 010
|
436 651
|
409 936
|
398 104
|
405 644
|
347 502
|
222 786
|
179 682
|
183 570
|
189 330
|
191 463
|
159 826
|
153 980
|
| Venituri totale |
1 185 836
|
1 148 661
|
641 939
|
468 599
|
429 240
|
436 861
|
410 146
|
398 730
|
405 994
|
347 612
|
226 517
|
179 792
|
183 599
|
189 330
|
191 463
|
159 826
|
156 036
|
| Cheltuieli totale |
1 110 460
|
1 108 008
|
596 033
|
445 437
|
410 557
|
433 648
|
403 790
|
399 361
|
416 194
|
348 298
|
224 315
|
182 135
|
185 086
|
182 918
|
181 695
|
179 121
|
174 427
|
| Rezultat brut |
+75 376
|
+40 653
|
+45 906
|
+23 162
|
+18 683
|
+3 213
|
+6 356
|
−631
|
−10 200
|
−686
|
+2 202
|
−2 343
|
−1 487
|
+6 412
|
+9 768
|
−19 295
|
−18 391
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+63 355
|
+33 683
|
+39 487
|
+18 472
|
+14 389
|
−1 156
|
+2 250
|
−4 632
|
−13 969
|
−4 162
|
−4 593
|
−7 720
|
−6 565
|
+6 412
|
+9 768
|
−22 520
|
−23 010
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
5
|
5
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
4
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către VERO COMTEX SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VERO COMTEX SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.