CUI 5397476
RELUXA COM SRL
CUI
5397476
Nr. înregistrare
J05/1100/1994
EUID
ROONRC.J05/1100/1994
Formă juridică
SRL
Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
STR. ION BOGDAN, NR.14/A
Cod CAEN principal
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Data înregistrării
28-03-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.03.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-06-1997
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
PANTIȘ ALIN-DĂNUȚ
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcţii
-
2229 - Fabricarea altor produse din material plastic
-
2433 - Producţia de profile obţinute la rece
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uşi şi ferestre din metal
-
2571 - Fabricarea produselor de tăiat
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
-
3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
-
3311 - Repararea articolelor fabricate din metal
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4751 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
5224 - Manipulări
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2599 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
334 027
|
282 035
|
398 872
|
30 988
|
21 913
|
28 513
|
2 198
|
6 198
|
10 838
|
1 890
|
13 314
|
24 738
|
36 162
|
84 401
|
37 894
|
49 374
|
52 138
|
| Active circulante |
873 514
|
1 254 531
|
868 422
|
620 038
|
618 700
|
528 319
|
529 663
|
386 300
|
296 824
|
243 407
|
195 351
|
174 157
|
141 479
|
167 733
|
145 253
|
75 967
|
113 231
|
| Stocuri |
617 146
|
1 014 256
|
768 002
|
486 832
|
159 578
|
171 690
|
160 956
|
165 762
|
124 665
|
82 912
|
78 249
|
30 272
|
33 054
|
43 423
|
18 441
|
20 599
|
55 797
|
| Creanțe |
251 476
|
179 175
|
97 317
|
93 457
|
12 471
|
16 862
|
9 976
|
14 235
|
23 845
|
1 440
|
4 450
|
17 311
|
6 159
|
20 435
|
11 051
|
11 934
|
21 682
|
| Casa și conturi la bănci |
4 892
|
61 100
|
3 103
|
39 749
|
446 651
|
339 767
|
358 731
|
206 303
|
148 314
|
159 055
|
112 652
|
126 574
|
102 266
|
103 875
|
115 761
|
43 434
|
35 752
|
| Datorii |
791 991
|
1 150 997
|
897 570
|
335 155
|
43 769
|
47 516
|
78 652
|
109 646
|
132 148
|
150 054
|
150 200
|
159 647
|
156 888
|
194 621
|
120 361
|
66 102
|
135 253
|
| Capitaluri proprii |
415 550
|
385 569
|
369 724
|
315 871
|
596 844
|
509 316
|
453 209
|
282 852
|
175 514
|
95 243
|
58 465
|
39 248
|
20 753
|
57 513
|
62 786
|
59 239
|
30 116
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
752 168
|
995 439
|
844 229
|
880 760
|
759 729
|
647 845
|
802 519
|
709 493
|
501 369
|
483 526
|
369 379
|
321 952
|
273 272
|
312 866
|
271 055
|
273 707
|
190 059
|
| Venituri totale |
752 285
|
1 112 542
|
847 131
|
884 015
|
763 512
|
650 282
|
807 121
|
719 807
|
506 506
|
485 625
|
371 971
|
324 110
|
324 743
|
315 595
|
271 424
|
273 814
|
207 369
|
| Cheltuieli totale |
716 594
|
1 093 679
|
784 835
|
824 601
|
668 349
|
588 169
|
628 692
|
605 271
|
421 170
|
442 665
|
352 754
|
305 615
|
362 814
|
320 868
|
267 201
|
246 155
|
215 498
|
| Rezultat brut |
+35 691
|
+18 863
|
+62 296
|
+59 414
|
+95 163
|
+62 113
|
+178 429
|
+114 536
|
+85 336
|
+42 960
|
+19 217
|
+18 495
|
−38 071
|
−5 273
|
+4 223
|
+27 659
|
−8 129
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+29 981
|
+15 845
|
+53 853
|
+50 606
|
+87 528
|
+56 107
|
+170 358
|
+107 338
|
+80 271
|
+36 778
|
+19 217
|
+18 495
|
−38 071
|
−5 273
|
+3 547
|
+23 623
|
−12 462
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
7
|
7
|
5
|
5
|
6
|
5
|
5
|
4
|
4
|
5
|
5
|
5
|
5
|
4
|
3
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către RELUXA COM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RELUXA COM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.