CUI 5402580

DENISCOM SRL

DENISCOM SRL este o firmă din Tulcea, județul Tulcea, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Firma este plătitoare de TVA din 1999. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5 mil. lei (+86.6% față de 2024), un profit net de 1.8 mil. lei și 6 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

5402580

Nr. înregistrare

J36/822/1993

EUID

ROONRC.J1993000822367

Formă juridică

SRL

Județ

Tulcea

Localitate

Tulcea

Adresă

STR. GRIVIŢEI, NR.32, ET.1, AP.1

Data înregistrării

28-03-1994

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.03.1994

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-08-1999

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 0161 - Activități auxiliare pentru producția vegetală

  • 0163 - Activități după recoltare și pregătirea semințelor

  • 4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

  • 4685 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

  • 5210 - Depozitări

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+86.6%

5 016 866

Rezultat net

+43.2%

+1 762 930

Capitaluri proprii

+0.7%

13 543 032

Număr mediu de salariați

+20.0%

6

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut DENISCOM SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 5 016 866 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 762 930 lei.

Este DENISCOM SRL plătitoare de TVA?

Da, DENISCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 1999.

Ce cod CAEN principal are DENISCOM SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase.

Când a fost înființată DENISCOM SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 septembrie 1993.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către DENISCOM SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DENISCOM SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit