CUI 54294606

ELECTROCONSULT DOO

ELECTROCONSULT DOO este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2026. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

54294606

Județ

București

Localitate

Sector 2

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

19-03-2026

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 19.03.2026

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este ELECTROCONSULT DOO plătitoare de TVA?

Nu, ELECTROCONSULT DOO nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată ELECTROCONSULT DOO?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 19 martie 2026.

Unde are sediul ELECTROCONSULT DOO?

Sediul firmei ELECTROCONSULT DOO (CUI 54294606) este în Sector 2, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către ELECTROCONSULT DOO în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ELECTROCONSULT DOO?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit