CUI 54519261
LOTHRIC SYSTEMS S.R.L.
LOTHRIC SYSTEMS S.R.L. este o firmă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2026. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
54519261
Nr. înregistrare
J2026025913004
EUID
ROONRC.J2026025913004
Formă juridică
SRL
Județ
Ialomița
Localitate
Slobozia
Adresă
BLD. CHIMIEI, NR.17, BL.G6, SC.A, ET.3, AP.35
Data înregistrării
21-04-2026
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.04.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
-
9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este LOTHRIC SYSTEMS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, LOTHRIC SYSTEMS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LOTHRIC SYSTEMS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată LOTHRIC SYSTEMS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 21 aprilie 2026.
-
Unde are sediul LOTHRIC SYSTEMS S.R.L.?
-
Sediul firmei LOTHRIC SYSTEMS S.R.L. (CUI 54519261) este în BLD. CHIMIEI, NR.17, BL.G6, SC.A, ET.3, AP.35, Slobozia, județul Ialomița.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Emite facturi către LOTHRIC SYSTEMS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LOTHRIC SYSTEMS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.