CUI 5480686
VANADIS CO SRL
CUI
5480686
Nr. înregistrare
J1994001137357
EUID
ROONRC.J1994001137357
Formă juridică
SRL
Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
STR. OGLINZILOR, NR.5, SC.A, ET.1, AP.5
Cod CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înregistrării
11-04-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.04.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-08-1994
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
CRISTA ADRIANA-CORINA
Administrator
CRISTA OVIDIU-TIBERIU
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4712 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
806
|
9 674
|
20 700
|
| Active circulante |
162 327
|
191 440
|
131 845
|
114 949
|
96 465
|
83 232
|
70 965
|
200 723
|
191 916
|
138 779
|
129 589
|
114 225
|
89 006
|
58 620
|
43 028
|
11 364
|
9 960
|
| Stocuri |
150 877
|
172 665
|
119 879
|
111 467
|
94 767
|
80 840
|
66 700
|
179 194
|
168 608
|
113 245
|
102 645
|
88 434
|
66 993
|
51 768
|
25 772
|
762
|
—
|
| Creanțe |
8 749
|
7 644
|
3 653
|
2 945
|
1 368
|
1 735
|
4 172
|
21 438
|
23 256
|
25 470
|
25 978
|
25 284
|
21 639
|
3 268
|
15 845
|
10 273
|
9 850
|
| Casa și conturi la bănci |
2 701
|
11 131
|
8 313
|
537
|
330
|
657
|
93
|
91
|
52
|
64
|
966
|
507
|
374
|
3 584
|
1 411
|
329
|
110
|
| Datorii |
341 359
|
344 655
|
270 459
|
237 568
|
201 474
|
182 367
|
167 681
|
324 408
|
315 635
|
258 690
|
245 512
|
238 967
|
218 478
|
192 481
|
184 757
|
150 454
|
143 891
|
| Capitaluri proprii |
−179 032
|
−153 215
|
−138 614
|
−122 619
|
−105 009
|
−99 135
|
−96 716
|
−123 685
|
−123 719
|
−119 911
|
−115 923
|
−124 742
|
−129 472
|
−133 861
|
−140 923
|
−129 416
|
−113 231
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
101 599
|
113 166
|
87 584
|
72 119
|
76 982
|
67 897
|
189 587
|
93 212
|
68 687
|
55 993
|
41 066
|
33 699
|
64 609
|
87 998
|
42 473
|
200
|
11 720
|
| Venituri totale |
101 599
|
113 166
|
87 584
|
72 119
|
76 982
|
70 341
|
189 587
|
93 212
|
68 687
|
55 993
|
41 066
|
33 699
|
64 609
|
87 998
|
42 473
|
2 200
|
12 070
|
| Cheltuieli totale |
126 243
|
126 636
|
102 703
|
89 003
|
82 086
|
72 017
|
160 722
|
92 197
|
71 808
|
58 831
|
30 983
|
27 690
|
58 482
|
80 936
|
53 980
|
16 736
|
31 479
|
| Rezultat brut |
−24 644
|
−13 470
|
−15 119
|
−16 884
|
−5 104
|
−1 676
|
+28 865
|
+1 015
|
−3 121
|
−2 838
|
+10 083
|
+6 009
|
+6 127
|
+7 062
|
−11 507
|
−14 536
|
−19 409
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−25 659
|
−14 601
|
−15 995
|
−17 605
|
−5 874
|
−2 354
|
+26 969
|
+80
|
−3 808
|
−3 988
|
+8 848
|
+4 999
|
+4 448
|
+7 062
|
−11 507
|
−16 186
|
−20 876
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
0
|
—
|
—
|
0
|
1
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către VANADIS CO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VANADIS CO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.