CUI 5486425
TROIA PLUS S.R.L.
TROIA PLUS S.R.L. este o firmă din Mun. Curtea de Argeş, județul ARGEŞ, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 1997. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.9 mii lei (−85.6% față de 2024), o pierdere netă de 24.9 mii lei și 1 angajat.
CUI
5486425
Nr. înregistrare
J03/422/1994
EUID
ROONRC.J03/422/1994
Formă juridică
SRL
Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Curtea de Argeş
Adresă
STR. 1 DECEMBRIE 1918, BL.F7, SC.C, AP.48
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înregistrării
13-04-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 13.04.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 16-09-1997
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
HIRU CONSTANTIN MIHAI
Administrator
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
17 603
|
48 527
|
119 080
|
149 258
|
41 122
|
35 156
|
35 156
|
30 781
|
30 781
|
30 781
|
30 781
|
30 781
|
30 781
|
30 781
|
47 061
|
67 362
|
| Active circulante |
18 301
|
42 689
|
112 306
|
355 802
|
382 174
|
366 198
|
360 026
|
475 352
|
498 909
|
495 417
|
484 316
|
477 539
|
447 949
|
450 099
|
535 952
|
483 021
|
668 248
|
| Stocuri |
8 863
|
28 606
|
80 605
|
309 407
|
339 392
|
340 000
|
349 787
|
363 479
|
388 924
|
387 562
|
383 026
|
364 971
|
355 621
|
345 841
|
343 198
|
307 127
|
298 136
|
| Creanțe |
4 214
|
4 819
|
10 521
|
4 709
|
34 998
|
4 399
|
3 429
|
100 702
|
99 189
|
98 895
|
98 670
|
97 042
|
89 772
|
102 891
|
190 365
|
168 817
|
369 038
|
| Casa și conturi la bănci |
5 224
|
9 264
|
21 180
|
41 686
|
7 784
|
21 799
|
6 810
|
11 171
|
10 796
|
8 960
|
2 620
|
15 526
|
2 556
|
1 367
|
2 389
|
7 077
|
1 074
|
| Cheltuieli în avans |
1 429
|
1 429
|
1 428
|
1 429
|
—
|
—
|
—
|
12 298
|
12 298
|
12 298
|
11 882
|
11 882
|
11 882
|
11 882
|
11 882
|
11 882
|
10 537
|
| Datorii |
224 301
|
241 431
|
343 912
|
606 679
|
562 933
|
404 383
|
378 125
|
486 332
|
511 276
|
500 826
|
491 363
|
484 359
|
474 913
|
478 760
|
557 090
|
520 296
|
667 019
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
31 764
|
| Capitaluri proprii |
−204 571
|
−179 710
|
−181 651
|
−130 368
|
−31 501
|
2 937
|
17 057
|
4 710
|
−1 052
|
5 906
|
3 852
|
4 079
|
−16 065
|
−17 762
|
−10 239
|
−10 096
|
47 364
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
6 857
|
47 742
|
171 764
|
94 027
|
224 456
|
73 440
|
128 527
|
113 479
|
80 195
|
91 426
|
93 498
|
121 574
|
130 329
|
176 829
|
174 566
|
145 038
|
97 667
|
| Venituri totale |
21 857
|
157 742
|
343 220
|
94 027
|
224 456
|
73 440
|
128 527
|
125 094
|
80 195
|
91 426
|
93 498
|
121 574
|
130 329
|
176 829
|
176 389
|
145 038
|
209 427
|
| Cheltuieli totale |
46 719
|
154 224
|
391 071
|
191 953
|
257 523
|
86 827
|
113 239
|
115 579
|
84 748
|
86 730
|
90 921
|
97 783
|
124 841
|
184 353
|
176 532
|
199 273
|
200 494
|
| Rezultat brut |
−24 862
|
+3 518
|
−47 851
|
−97 926
|
−33 067
|
−13 387
|
+15 288
|
+9 515
|
−4 553
|
+4 696
|
+2 577
|
+23 791
|
+5 488
|
−7 524
|
−143
|
−54 235
|
+8 933
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−24 862
|
+1 940
|
−51 283
|
−98 866
|
−34 438
|
−14 121
|
+12 347
|
+5 762
|
−6 958
|
+2 054
|
−227
|
+20 144
|
+1 697
|
−7 524
|
−143
|
−57 460
|
+3 200
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
—
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2
|
2
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către TROIA PLUS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TROIA PLUS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.