CUI 5492400

TICO SRL

TICO SRL este o firmă din Sector 2, București, înființată în 1994. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

5492400

Nr. înregistrare

J40/12103/1991

Județ

București

Localitate

Sector 2

Adresă

CALEMOSILOR, NR.205

Data înregistrării

14-04-1994

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 14.04.1994

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este TICO SRL plătitoare de TVA?

Nu, TICO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată TICO SRL?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 14 aprilie 1994.

Unde are sediul TICO SRL?

Sediul firmei TICO SRL (CUI 5492400) este în CALEMOSILOR, NR.205, Sector 2, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către TICO SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește TICO SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit