CUI 5723831
COMSER S.R.L.
COMSER S.R.L. este o firmă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice. Firma este plătitoare de TVA din 1994 și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 179.1 mii lei (+30.7% față de 2024), un profit net de 47.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
5723831
Nr. înregistrare
J29/1329/1994
EUID
ROONRC.J29/1329/1994
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Câmpina
Adresă
ALEEA ZANELOR, NR.8, BL.8, SC.B, ET.P, AP.3
Data înregistrării
03-06-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 03.06.1994
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-06-1994
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4651 - Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software-lui
-
4652 - Comerţ cu ridicata de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii
-
4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate
-
4742 - Comerţ cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicaţii în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
179 137
Rezultat net
+47 782
Capitaluri proprii
100 047
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9511 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
3 850
|
3 906
|
3 962
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 744
|
12 370
|
| Active circulante |
294 733
|
269 839
|
264 900
|
233 319
|
236 967
|
135 604
|
152 099
|
170 711
|
128 352
|
125 439
|
111 092
|
161 741
|
155 591
|
138 539
|
129 139
|
114 645
|
148 738
|
| Stocuri |
5 588
|
2 839
|
1 873
|
5 159
|
7 287
|
1 721
|
2 079
|
45 050
|
2 330
|
405
|
13
|
677
|
599
|
6 203
|
6 721
|
7 962
|
3 893
|
| Creanțe |
61 035
|
51 748
|
51 810
|
44 321
|
43 492
|
37 143
|
33 138
|
99 106
|
94 212
|
94 604
|
93 598
|
94 036
|
98 594
|
92 459
|
85 887
|
85 567
|
74 828
|
| Casa și conturi la bănci |
228 110
|
215 252
|
211 217
|
183 839
|
186 188
|
96 740
|
116 882
|
26 555
|
31 810
|
30 430
|
17 481
|
67 028
|
56 398
|
39 877
|
36 531
|
21 116
|
70 017
|
| Cheltuieli în avans |
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
714
|
—
|
| Datorii |
195 400
|
38 795
|
40 714
|
50 099
|
25 808
|
12 451
|
13 012
|
82 986
|
73 918
|
75 473
|
73 921
|
71 035
|
69 181
|
69 518
|
70 747
|
78 823
|
54 074
|
| Capitaluri proprii |
100 047
|
235 608
|
228 806
|
187 896
|
211 873
|
123 867
|
139 801
|
88 439
|
55 148
|
50 680
|
37 885
|
91 420
|
87 124
|
69 735
|
59 106
|
45 280
|
107 034
|
| Capital subscris vărsat |
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
1 010
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
179 137
|
137 009
|
159 954
|
101 959
|
220 174
|
78 625
|
214 739
|
244 534
|
73 846
|
90 033
|
90 973
|
86 822
|
115 570
|
115 890
|
143 730
|
172 001
|
193 510
|
| Venituri totale |
179 537
|
140 331
|
163 920
|
103 751
|
220 204
|
78 625
|
214 740
|
244 441
|
73 847
|
90 034
|
90 974
|
86 823
|
115 580
|
115 899
|
143 739
|
172 008
|
193 519
|
| Cheltuieli totale |
129 959
|
108 325
|
121 371
|
56 061
|
94 943
|
35 330
|
156 935
|
176 959
|
68 642
|
75 439
|
78 478
|
79 923
|
94 724
|
101 159
|
125 601
|
145 358
|
168 445
|
| Rezultat brut |
+49 578
|
+32 006
|
+42 549
|
+47 690
|
+125 261
|
+43 295
|
+57 805
|
+67 482
|
+5 205
|
+14 595
|
+12 496
|
+6 900
|
+20 856
|
+14 740
|
+18 138
|
+26 650
|
+25 074
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+47 782
|
+30 603
|
+40 909
|
+45 419
|
+118 655
|
+41 106
|
+51 362
|
+60 149
|
+4 468
|
+12 795
|
+9 767
|
+4 296
|
+17 388
|
+11 263
|
+13 826
|
+21 458
|
+19 269
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMSER S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 179 137 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 47 782 lei.
-
Este COMSER S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, COMSER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 1994.
-
Ce cod CAEN principal are COMSER S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice.
-
Când a fost înființată COMSER S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 1994.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMSER S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMSER S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.