CUI 5858910

TRANSRIN SRL

TRANSRIN SRL este o firmă din Lugaşu de Jos, județul Bihor, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2024 a raportat un profit net de 0 lei.

În dizolvare sau insolvență

Date de identificare

CUI

5858910

Nr. înregistrare

J05/2218/1993

EUID

ROONRC.J05/2218/1993

Formă juridică

SRL

Județ

Bihor

Localitate

Lugaşu de Jos

Adresă

STR. ITINERA, NR.323

Data înregistrării

01-07-1994

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 01.07.1994

Stare la Registrul Comerțului

dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+100.0%

0

Capitaluri proprii

0.0%

−167 859

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este TRANSRIN SRL plătitoare de TVA?

Nu, TRANSRIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are TRANSRIN SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată TRANSRIN SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iunie 1993.

Unde are sediul TRANSRIN SRL?

Sediul firmei TRANSRIN SRL (CUI 5858910) este în STR. ITINERA, NR.323, Lugaşu de Jos, județul Bihor.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către TRANSRIN SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește TRANSRIN SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit