CUI 6518

TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L.

TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L. este o firmă din Sector 4, București, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 7500 - Activități veterinare. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

6518

Nr. înregistrare

J40/11728/1992

EUID

ROONRC.J40/11728/1992

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 4

Adresă

Str. SERBAN VODA, Nr. 80, C.P.

Data înregistrării

10-12-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.10.2005

Stare la Registrul Comerțului

sediu expirat
funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 23-09-2016

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−92 463

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7500 - Activități veterinare.

Când a fost înființată TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 mai 1992.

Unde are sediul TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L.?

Sediul firmei TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 6518) este în Str. SERBAN VODA, Nr. 80, C.P., Sector 4, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește TRIVETO IMPORT EXPORT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit