CUI 6558406

COMPET ELECTRONICS S.R.L.

COMPET ELECTRONICS S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44 mii lei și un profit net de 36.5 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

6558406

Nr. înregistrare

J40/21936/1994

EUID

ROONRC.J40/21936/1994

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 3

Adresă

STR. AUREL BOTEA, NR.2, BL.B9, SC.1, ET.P, AP.4

Data înregistrării

19-12-1994

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 14.04.2003

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

44 000

Rezultat net

+3 751.3%

+36 476

Capitaluri proprii

+58.6%

−25 784

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut COMPET ELECTRONICS S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 44 000 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 36 476 lei.

Este COMPET ELECTRONICS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, COMPET ELECTRONICS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are COMPET ELECTRONICS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Când a fost înființată COMPET ELECTRONICS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 1994.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către COMPET ELECTRONICS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește COMPET ELECTRONICS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit