CUI 6627786
CELLADA SRL
CELLADA SRL este o firmă din Slatina, județul Olt, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri. Firma este plătitoare de TVA din 1997 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 117.5 mil. lei (−16.6% față de 2024), un profit net de 3.8 mil. lei și 236 de angajați.
Date de identificare
CUI
6627786
Nr. înregistrare
J1994001251286
EUID
ROONRC.J1994001251286
Formă juridică
SRL
Județ
Olt
Localitate
Slatina
Adresă
STR. LIVEZI, NR.7
Data înregistrării
27-12-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.12.1994
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-1997
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuriCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5210 - Depozitări
-
5611 - Restaurante
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7010 - Activităţi ale direcţiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7721 - Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
-
8220 - Activităţi ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
117 463 209
Rezultat net
+3 849 813
Capitaluri proprii
24 962 087
Număr mediu de salariați
236
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9200 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
8 863 664
|
10 907 179
|
11 819 738
|
12 481 181
|
15 616 885
|
15 058 455
|
17 784 532
|
16 783 110
|
7 058 219
|
5 477 289
|
5 080 770
|
1 377 766
|
569 610
|
1 188 371
|
1 257 297
|
563 796
|
| Active circulante |
36 312 728
|
40 634 055
|
24 078 543
|
27 742 527
|
8 812 265
|
4 975 992
|
6 506 905
|
3 565 944
|
3 892 483
|
2 293 917
|
1 851 244
|
633 872
|
386 139
|
439 732
|
381 657
|
220 674
|
| Stocuri |
75 702
|
72 660
|
68 698
|
94 551
|
89 367
|
68 756
|
77 088
|
206 418
|
100 755
|
16 778
|
232 733
|
204 934
|
163 652
|
125 720
|
81 687
|
33 748
|
| Creanțe |
31 353 440
|
28 993 436
|
6 563 845
|
17 280 566
|
1 107 457
|
1 814 457
|
1 062 675
|
690 196
|
545 343
|
599 894
|
1 014 514
|
185 221
|
82 316
|
115 328
|
102 356
|
89 203
|
| Casa și conturi la bănci |
4 883 586
|
11 567 959
|
17 446 000
|
10 367 410
|
7 615 441
|
3 092 779
|
5 367 142
|
2 669 330
|
3 246 385
|
1 677 245
|
603 997
|
—
|
140 171
|
198 684
|
197 614
|
97 723
|
| Cheltuieli în avans |
3 296 072
|
2 065 432
|
1 599 509
|
4 791 888
|
2 974 938
|
1 833 812
|
2 123 978
|
1 515 555
|
1 081 537
|
877 792
|
1 150
|
—
|
—
|
—
|
—
|
849
|
| Datorii |
23 377 942
|
12 480 911
|
16 402 247
|
18 468 800
|
9 507 605
|
5 827 908
|
9 793 411
|
9 615 056
|
3 028 405
|
2 952 961
|
3 189 663
|
969 596
|
484 329
|
1 271 152
|
1 608 187
|
691 349
|
| Venituri în avans |
132 435
|
11 655
|
4 332
|
—
|
—
|
—
|
495
|
1 472
|
2 355
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
24 962 087
|
41 114 100
|
21 091 211
|
26 546 796
|
17 896 483
|
16 040 351
|
16 621 509
|
12 248 081
|
9 001 479
|
5 696 037
|
3 743 501
|
1 042 042
|
471 420
|
356 951
|
30 767
|
93 970
|
| Capital subscris vărsat |
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
220 000
|
30 000
|
30 000
|
30 000
|
30 000
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
117 463 209
|
140 804 774
|
123 640 220
|
107 547 086
|
63 825 277
|
33 175 380
|
55 921 584
|
46 323 263
|
34 203 207
|
25 703 583
|
12 303 550
|
906 670
|
453 131
|
381 066
|
178 932
|
185 300
|
| Venituri totale |
119 062 363
|
143 319 196
|
125 217 819
|
110 260 407
|
68 107 395
|
35 348 571
|
56 917 765
|
47 225 613
|
34 839 445
|
25 877 690
|
12 414 272
|
3 168 989
|
2 491 050
|
2 208 527
|
1 354 583
|
1 010 729
|
| Cheltuieli totale |
113 895 295
|
114 618 468
|
113 166 840
|
87 684 891
|
58 744 939
|
33 357 231
|
47 721 943
|
40 079 959
|
29 469 457
|
23 085 587
|
9 682 059
|
2 715 867
|
2 353 066
|
1 835 240
|
1 329 772
|
1 119 774
|
| Rezultat brut |
+5 167 068
|
+28 700 728
|
+12 050 979
|
+22 575 516
|
+9 362 456
|
+1 991 340
|
+9 195 822
|
+7 145 654
|
+5 369 988
|
+2 792 103
|
+2 732 213
|
+453 122
|
+137 984
|
+373 287
|
+24 811
|
−109 045
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 849 813
|
+24 423 554
|
+9 695 362
|
+18 942 252
|
+7 802 522
|
+1 586 162
|
+7 745 476
|
+6 210 776
|
+4 700 026
|
+2 503 924
|
+2 706 134
|
+380 622
|
+114 469
|
+326 184
|
+24 811
|
−115 495
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
252
|
192
|
175
|
121
|
144
|
134
|
148
|
140
|
121
|
52
|
26
|
16
|
15
|
13
|
14
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CELLADA SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 117 463 209 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 849 813 lei.
-
Este CELLADA SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CELLADA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1997.
-
Ce cod CAEN principal are CELLADA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri.
-
Când a fost înființată CELLADA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 1994.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CELLADA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CELLADA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.