CUI 662946
FOREST SRL
FOREST SRL este o firmă din Orş. Negreşti-Oaş, județul Satu Mare, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.1 mil. lei (+4.9% față de 2024), o pierdere netă de 4.6 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
662946
Nr. înregistrare
J1992000074309
EUID
ROONRC.J1992000074309
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Orş. Negreşti-Oaş
Adresă
STR. VRATICEL, NR.54
Data înregistrării
29-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 082 359
Rezultat net
−4 579
Capitaluri proprii
400 698
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
28 296
|
32 777
|
33 094
|
36 187
|
21 613
|
25 351
|
44 118
|
66 935
|
81 204
|
111 411
|
55 715
|
62 530
|
71 847
|
28 690
|
34 755
|
32 689
|
46 432
|
| Active circulante |
426 660
|
418 205
|
403 999
|
386 957
|
410 747
|
424 219
|
416 828
|
346 888
|
242 266
|
170 111
|
208 671
|
159 011
|
142 301
|
141 226
|
120 677
|
83 013
|
82 052
|
| Stocuri |
116 181
|
124 522
|
125 464
|
108 956
|
110 522
|
103 336
|
108 182
|
96 282
|
112 187
|
103 045
|
102 380
|
101 598
|
108 684
|
103 987
|
79 230
|
59 119
|
54 991
|
| Creanțe |
11 984
|
17 387
|
28
|
9 356
|
888
|
439
|
1 035
|
427
|
3 017
|
3 650
|
7 244
|
2 534
|
6 258
|
623
|
4 570
|
1 928
|
769
|
| Casa și conturi la bănci |
298 495
|
276 296
|
278 507
|
268 645
|
299 337
|
320 444
|
307 611
|
250 179
|
127 062
|
63 416
|
99 047
|
54 879
|
27 359
|
36 616
|
36 877
|
21 966
|
26 292
|
| Datorii |
54 258
|
45 705
|
46 213
|
49 233
|
31 409
|
32 172
|
42 086
|
37 412
|
22 467
|
25 514
|
39 306
|
23 661
|
46 641
|
21 982
|
22 897
|
13 592
|
40 945
|
| Capitaluri proprii |
400 698
|
405 277
|
390 880
|
373 911
|
400 951
|
417 398
|
418 860
|
376 411
|
301 003
|
256 008
|
225 080
|
197 880
|
167 507
|
147 934
|
132 535
|
102 110
|
87 539
|
| Capital subscris vărsat |
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
45 000
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 082 359
|
1 984 710
|
1 912 739
|
1 834 511
|
1 700 379
|
1 691 100
|
1 725 020
|
1 707 355
|
1 616 112
|
1 452 100
|
1 312 105
|
1 232 936
|
1 132 766
|
1 141 337
|
1 145 282
|
1 146 461
|
1 191 413
|
| Venituri totale |
2 113 281
|
2 007 833
|
1 933 085
|
1 854 138
|
1 717 592
|
1 708 659
|
1 743 645
|
1 724 628
|
1 623 874
|
1 463 968
|
1 324 502
|
1 250 256
|
1 140 893
|
1 148 706
|
1 149 103
|
1 149 341
|
1 191 502
|
| Cheltuieli totale |
2 117 860
|
1 990 919
|
1 912 861
|
1 850 599
|
1 681 608
|
1 653 611
|
1 667 434
|
1 637 072
|
1 578 389
|
1 433 040
|
1 293 020
|
1 217 768
|
1 117 594
|
1 130 277
|
1 131 038
|
1 127 744
|
1 154 167
|
| Rezultat brut |
−4 579
|
+16 914
|
+20 224
|
+3 539
|
+35 984
|
+55 048
|
+76 211
|
+87 556
|
+45 485
|
+30 928
|
+31 482
|
+32 488
|
+23 299
|
+18 429
|
+18 065
|
+21 597
|
+37 335
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−4 579
|
+14 397
|
+16 969
|
+2 961
|
+31 552
|
+48 338
|
+66 449
|
+75 407
|
+44 995
|
+30 928
|
+27 200
|
+28 074
|
+19 571
|
+15 401
|
+14 966
|
+14 571
|
+30 795
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
3
|
3
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FOREST SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 2 082 359 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 4 579 lei.
-
Este FOREST SRL plătitoare de TVA?
-
Da, FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are FOREST SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată FOREST SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FOREST SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FOREST SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.