CUI 6648169

POSEIDON SRL

POSEIDON SRL este o firmă din Arad, județul Arad, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi. Firma este plătitoare de TVA din 1995 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 211.3 mii lei (−22.2% față de 2024), un profit net de 1.9 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

6648169

Nr. înregistrare

J1994001778022

EUID

ROONRC.J1994001778022

Formă juridică

SRL

Județ

Arad

Localitate

Arad

Adresă

STR. DECEBAL, NR.27, AP.4

Data înregistrării

28-12-1994

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 28.12.1994

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-08-1995

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−22.2%

211 255

Rezultat net

−93.6%

+1 937

Capitaluri proprii

−13.1%

283 011

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut POSEIDON SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 211 255 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 937 lei.

Este POSEIDON SRL plătitoare de TVA?

Da, POSEIDON SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 1995.

Ce cod CAEN principal are POSEIDON SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi.

Când a fost înființată POSEIDON SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 decembrie 1994.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către POSEIDON SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește POSEIDON SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit