CUI 6669536
GIVAN COMSERV SRL
CUI
6669536
Nr. înregistrare
J26/1405/1994
EUID
ROONRC.J26/1405/1994
Formă juridică
SRL
Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Ernei Com. Ernei
Adresă
Str. ERNEI, Nr. 428, C.P. 547215
Cod CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Data înregistrării
29-12-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.12.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
GYORGY ISTVAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active circulante |
15 332
|
23 548
|
41 993
|
23 360
|
18 244
|
22 418
|
25 607
|
29 815
|
27 198
|
25 631
|
22 482
|
20 873
|
22 585
|
25 040
|
22 483
|
19 499
|
21 188
|
| Stocuri |
5 638
|
3 223
|
6 218
|
4 832
|
2 833
|
4 212
|
11 975
|
4 964
|
4 540
|
5 921
|
3 955
|
5 800
|
6 366
|
7 426
|
8 026
|
4 506
|
4 827
|
| Creanțe |
1 109
|
556
|
6 530
|
6 530
|
8 413
|
16 850
|
12 940
|
12 941
|
12 940
|
12 940
|
12 941
|
12 940
|
12 904
|
12 490
|
12 490
|
9 999
|
7 171
|
| Casa și conturi la bănci |
8 585
|
19 769
|
29 245
|
11 998
|
6 998
|
1 356
|
692
|
11 910
|
9 718
|
6 770
|
5 586
|
2 133
|
3 315
|
5 124
|
1 967
|
4 994
|
9 190
|
| Datorii |
5 243
|
4 852
|
6 879
|
7 518
|
4 917
|
6 412
|
10 933
|
22 047
|
19 441
|
17 917
|
14 805
|
16 066
|
12 963
|
13 922
|
9 227
|
6 383
|
5 249
|
| Capitaluri proprii |
10 089
|
18 696
|
35 114
|
15 842
|
13 327
|
16 006
|
14 674
|
7 768
|
7 757
|
7 714
|
7 677
|
4 807
|
9 622
|
11 118
|
13 256
|
13 116
|
15 939
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
159 524
|
215 731
|
196 597
|
137 347
|
144 956
|
148 812
|
209 823
|
216 770
|
194 559
|
183 172
|
170 132
|
147 782
|
116 109
|
112 392
|
105 971
|
92 455
|
90 129
|
| Venituri totale |
159 534
|
215 731
|
196 604
|
143 600
|
152 678
|
162 118
|
209 823
|
216 770
|
196 290
|
183 172
|
170 132
|
147 784
|
116 109
|
112 392
|
105 971
|
92 481
|
90 129
|
| Cheltuieli totale |
147 809
|
194 410
|
175 740
|
126 625
|
144 327
|
144 966
|
200 819
|
199 592
|
187 884
|
172 004
|
162 157
|
148 163
|
114 123
|
111 159
|
102 652
|
92 079
|
85 056
|
| Rezultat brut |
+11 725
|
+21 321
|
+20 864
|
+16 975
|
+8 351
|
+17 152
|
+9 004
|
+17 178
|
+8 406
|
+11 168
|
+7 975
|
−379
|
+1 986
|
+1 233
|
+3 319
|
+402
|
+5 073
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+9 849
|
+18 456
|
+19 272
|
+15 602
|
+7 321
|
+15 766
|
+6 906
|
+15 011
|
+6 443
|
+9 337
|
+2 870
|
−4 814
|
−1 496
|
−2 138
|
+140
|
−2 823
|
+1 706
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către GIVAN COMSERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GIVAN COMSERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.