CUI 6684404
COMBI DRIVER SRL
CUI
6684404
Nr. înregistrare
J32/1648/1994
EUID
ROONRC.J32/1648/1994
Formă juridică
SRL
Județ
SIBIU
Localitate
Sat Şura Mare Com. Şura Mare
Adresă
STR. PRIMĂVERII, NR.35
Cod CAEN principal
8553 - Școli de conducere (pilotaj)
Data înregistrării
30-12-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.12.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-10-2015
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BIRO CSILLA ERIKA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4540 - Comerţ cu motociclete, piese şi accesorii aferente; întreţinerea şi repararea motocicletelor
-
4932 - Transporturi cu taxiuri
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7739 - Activităţi de închirierea şi leasing cu alte maşini, echipamente şi bunuri tangibile n.c.a.
-
8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
-
8532 - Învăţământ secundar, tehnic sau profesional
-
8553 - Şcoli de conducere (pilotaj)
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
-
8560 - Activităţi de servicii suport pentru învăţământ
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8553 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
4 658
|
8 271
|
41 501
|
68 863
|
131 462
|
229 987
|
266 376
|
328 618
|
489 255
|
197 791
|
211 398
|
159 732
|
85 296
|
110 391
|
78 714
|
111 952
|
89 442
|
| Active circulante |
67 259
|
21 888
|
54 534
|
24 775
|
49 963
|
45 246
|
65 461
|
24 819
|
5 620
|
47 152
|
32 948
|
2 248
|
619
|
9 722
|
4 322
|
9 872
|
29 875
|
| Stocuri |
1 785
|
1 990
|
1 013
|
387
|
1 176
|
827
|
502
|
1 956
|
565
|
968
|
699
|
—
|
—
|
100
|
333
|
8
|
483
|
| Creanțe |
32 281
|
11 098
|
21 375
|
23 123
|
9 301
|
7 300
|
5 767
|
11 924
|
4 014
|
2 488
|
7 726
|
1 000
|
184
|
7 164
|
1 049
|
6 247
|
23 189
|
| Casa și conturi la bănci |
33 193
|
8 800
|
32 146
|
1 265
|
39 486
|
37 119
|
59 192
|
10 939
|
1 041
|
43 696
|
24 523
|
1 248
|
435
|
2 458
|
2 940
|
3 617
|
6 203
|
| Cheltuieli în avans |
18 504
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
4 046
|
0
|
18 360
|
10 321
|
13 453
|
6 056
|
3 386
|
3 076
|
3 864
|
5 836
|
6 294
|
| Datorii |
391 653
|
398 700
|
349 944
|
328 352
|
329 018
|
426 523
|
517 111
|
537 989
|
708 789
|
390 488
|
417 555
|
676 376
|
551 349
|
498 176
|
281 187
|
227 360
|
186 667
|
| Capitaluri proprii |
−301 232
|
−368 541
|
−253 909
|
−234 714
|
−147 593
|
−151 290
|
−181 228
|
−184 552
|
−195 554
|
−135 224
|
−159 756
|
−508 340
|
−462 048
|
−374 987
|
−194 287
|
−99 700
|
−61 056
|
| Capital subscris vărsat |
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
4 930
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
744 653
|
416 695
|
525 504
|
576 854
|
687 357
|
667 917
|
914 457
|
908 543
|
725 716
|
509 516
|
353 943
|
186 670
|
138 987
|
201 007
|
269 221
|
258 962
|
125 247
|
| Venituri totale |
801 965
|
472 039
|
596 532
|
640 294
|
716 015
|
711 356
|
939 404
|
969 051
|
740 462
|
689 869
|
721 256
|
189 494
|
148 824
|
211 207
|
271 830
|
269 239
|
129 730
|
| Cheltuieli totale |
712 463
|
573 666
|
610 006
|
721 478
|
705 156
|
675 079
|
926 714
|
948 340
|
793 970
|
660 664
|
368 715
|
230 186
|
231 778
|
391 907
|
366 417
|
304 658
|
214 259
|
| Rezultat brut |
+89 502
|
−101 627
|
−13 474
|
−81 184
|
+10 859
|
+36 277
|
+12 690
|
+20 711
|
−53 508
|
+29 205
|
+352 541
|
−40 692
|
−82 954
|
−180 700
|
−94 587
|
−35 419
|
−84 529
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+67 309
|
−114 632
|
−19 195
|
−87 121
|
+3 697
|
+29 938
|
+3 323
|
+11 002
|
−60 330
|
+24 532
|
+348 584
|
−46 292
|
−87 061
|
−180 700
|
−94 587
|
−38 644
|
−88 421
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
9
|
8
|
8
|
8
|
12
|
10
|
—
|
11
|
11
|
7
|
7
|
8
|
8
|
8
|
7
|
7
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către COMBI DRIVER SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMBI DRIVER SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.