CUI 6791818
DALYCOM SRL
DALYCOM SRL este o firmă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminat. Firma este plătitoare de TVA din 1995. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71.7 mii lei (−24.9% față de 2024), o pierdere netă de 46.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
6791818
Nr. înregistrare
J1994002222241
EUID
ROONRC.J24/2222/1994
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Baia Mare
Adresă
STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.49, PARTER
Data înregistrării
10-01-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.01.1995
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1995
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4753 - Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
-
4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
-
5210 - Depozitări
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
9313 - Activităţi ale centrelor de fitness
-
9604 - Activităţi de întreţinere corporală
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
71 699
Rezultat net
−46 618
Capitaluri proprii
−32 517
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4647 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
45 575
|
47 147
|
48 718
|
50 419
|
52 146
|
53 873
|
70 600
|
74 268
|
83 590
|
89 540
|
109 840
|
119 140
|
124 271
|
| Active circulante |
127 132
|
164 633
|
220 259
|
236 246
|
217 760
|
248 426
|
16 507
|
33 622
|
27 171
|
34 558
|
31 508
|
34 629
|
55 393
|
60 684
|
66 612
|
63 604
|
86 949
|
| Stocuri |
126 027
|
163 557
|
206 913
|
190 048
|
195 347
|
213 572
|
14 421
|
32 667
|
25 578
|
32 728
|
29 747
|
34 525
|
53 718
|
60 503
|
61 397
|
63 490
|
79 570
|
| Creanțe |
889
|
524
|
13 262
|
16 366
|
21 599
|
34 452
|
766
|
816
|
875
|
740
|
1 611
|
65
|
1 578
|
—
|
—
|
—
|
4 644
|
| Casa și conturi la bănci |
216
|
552
|
84
|
29 832
|
814
|
402
|
1 320
|
139
|
718
|
1 090
|
150
|
39
|
97
|
181
|
5 215
|
114
|
2 735
|
| Datorii |
159 649
|
150 532
|
179 643
|
183 903
|
214 161
|
255 381
|
26 181
|
45 212
|
41 929
|
67 507
|
118 290
|
113 390
|
151 150
|
130 341
|
169 631
|
176 193
|
224 251
|
| Capitaluri proprii |
−32 517
|
14 101
|
40 616
|
52 343
|
49 174
|
40 192
|
39 044
|
38 829
|
37 388
|
20 924
|
−16 182
|
−4 493
|
−12 167
|
19 883
|
6 821
|
6 551
|
−13 031
|
| Capital subscris vărsat |
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
5 010
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
71 699
|
95 483
|
119 075
|
86 269
|
213 819
|
129 874
|
270 889
|
244 632
|
252 591
|
258 795
|
255 583
|
157 741
|
153 145
|
78 000
|
99 259
|
64 151
|
186 211
|
| Venituri totale |
71 699
|
95 483
|
119 075
|
161 269
|
213 819
|
133 198
|
517 806
|
478 550
|
504 018
|
549 728
|
483 137
|
310 465
|
299 533
|
220 317
|
159 874
|
156 245
|
324 020
|
| Cheltuieli totale |
117 600
|
121 092
|
129 790
|
141 645
|
203 607
|
130 769
|
514 815
|
474 400
|
484 601
|
509 434
|
487 160
|
297 458
|
328 035
|
207 255
|
159 604
|
137 592
|
355 493
|
| Rezultat brut |
−45 901
|
−25 609
|
−10 715
|
+19 624
|
+10 212
|
+2 429
|
+2 991
|
+4 150
|
+19 417
|
+40 294
|
−4 023
|
+13 007
|
−28 502
|
+13 062
|
+270
|
+18 653
|
−31 473
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−46 618
|
−26 515
|
−11 727
|
+18 254
|
+8 982
|
+1 148
|
+215
|
+1 441
|
+16 464
|
+37 106
|
−11 690
|
+7 674
|
−32 923
|
+13 062
|
+270
|
+15 428
|
−35 806
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
4
|
4
|
4
|
4
|
5
|
5
|
5
|
5
|
4
|
4
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DALYCOM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 71 699 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 46 618 lei.
-
Este DALYCOM SRL plătitoare de TVA?
-
Da, DALYCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1995.
-
Ce cod CAEN principal are DALYCOM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminat.
-
Când a fost înființată DALYCOM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 1994.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DALYCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DALYCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.