CUI 6792074
GAMONTEC SRL
CUI
6792074
Nr. înregistrare
J1994002485242
EUID
ROONRC.J1994002485242
Formă juridică
SRL
Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Baia Mare
Adresă
STR. ALBA IULIA, NR.38
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
Data înregistrării
10-01-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.01.1995
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 17-10-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
MOTICA GABRIEL
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0230
-
1421 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
-
1423 - Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
-
1429 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
-
1512 - Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
-
3230 - Fabricarea articolelor pentru sport
-
3319 - Repararea și întreținerea altor echipamente
-
4641 - Comerţ cu ridicata al produselor textile
-
4642 - Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
-
4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4763 - Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
-
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
-
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
-
4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
-
5210 - Depozitări
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
5912 - Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
-
7420 - Activități fotografice
-
7721 - Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
9319 - Alte activităţi sportive n.c.a
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4649 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
79 145
|
67 603
|
100 069
|
124 427
|
167 028
|
52 431
|
60 906
|
74 688
|
99 853
|
40 183
|
58 645
|
11 108
|
12 306
|
13 503
|
34 116
|
56 494
|
82 479
|
| Active circulante |
1 388 343
|
1 409 342
|
1 333 507
|
1 633 991
|
908 609
|
1 054 361
|
819 806
|
549 408
|
585 895
|
413 303
|
321 802
|
354 815
|
312 350
|
361 164
|
346 038
|
389 916
|
460 179
|
| Stocuri |
1 177 215
|
983 878
|
1 151 720
|
1 059 057
|
787 410
|
763 041
|
569 808
|
454 625
|
478 483
|
350 556
|
291 571
|
308 956
|
268 928
|
280 191
|
287 033
|
324 234
|
290 840
|
| Creanțe |
205 919
|
155 870
|
56 665
|
317 129
|
40 091
|
50 692
|
55 239
|
56 219
|
71 635
|
38 295
|
45 575
|
29 687
|
38 138
|
47 700
|
47 345
|
62 280
|
163 799
|
| Casa și conturi la bănci |
5 209
|
269 594
|
125 122
|
257 805
|
81 108
|
240 628
|
194 759
|
38 564
|
35 777
|
24 452
|
−15 344
|
16 172
|
5 284
|
33 273
|
11 660
|
3 402
|
5 540
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 567
|
| Datorii |
788 936
|
713 568
|
505 343
|
917 959
|
551 207
|
562 696
|
493 421
|
472 489
|
560 432
|
368 018
|
309 278
|
295 562
|
273 441
|
323 787
|
311 882
|
352 311
|
442 523
|
| Capitaluri proprii |
678 552
|
763 377
|
928 233
|
840 459
|
524 430
|
544 096
|
387 291
|
151 607
|
125 316
|
85 468
|
71 169
|
70 361
|
51 215
|
50 880
|
68 272
|
94 099
|
101 702
|
| Capital subscris vărsat |
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
510
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 261 944
|
2 843 987
|
2 184 707
|
2 153 821
|
1 555 256
|
1 227 362
|
1 413 315
|
892 241
|
914 688
|
771 425
|
679 320
|
351 031
|
354 012
|
376 466
|
406 638
|
409 559
|
505 872
|
| Venituri totale |
2 262 935
|
2 841 888
|
2 230 190
|
2 162 469
|
1 568 869
|
1 260 683
|
1 415 456
|
900 200
|
974 295
|
776 635
|
697 882
|
352 296
|
358 331
|
378 463
|
413 498
|
475 140
|
513 081
|
| Cheltuieli totale |
2 112 648
|
2 750 763
|
1 924 847
|
1 669 891
|
1 401 589
|
1 073 404
|
1 142 886
|
864 959
|
925 685
|
755 768
|
695 836
|
333 150
|
357 997
|
395 855
|
439 325
|
476 293
|
571 062
|
| Rezultat brut |
+150 287
|
+91 125
|
+305 343
|
+492 578
|
+167 280
|
+187 279
|
+272 570
|
+35 241
|
+48 610
|
+20 867
|
+2 046
|
+19 146
|
+334
|
−17 392
|
−25 827
|
−1 153
|
−57 981
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+120 729
|
+25 363
|
+286 752
|
+474 221
|
+158 192
|
+177 858
|
+259 684
|
+26 291
|
+39 848
|
+14 299
|
+809
|
+19 146
|
+334
|
−17 392
|
−25 827
|
−7 603
|
−63 714
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
6
|
5
|
5
|
5
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
3
|
3
|
3
|
2
|
3
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către GAMONTEC SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GAMONTEC SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.