CUI 6794415
CONSTRUCT PACK SRL
CONSTRUCT PACK SRL este o firmă din Sighetu Marmaţiei, județul Maramureș, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă. Firma este plătitoare de TVA din 1996 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.1 mil. lei (+12.1% față de 2024), un profit net de 891.4 mii lei și 30 de angajați.
Date de identificare
CUI
6794415
Nr. înregistrare
J1994002164246
EUID
ROONRC.J1994002164246
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Sighetu Marmaţiei
Adresă
Str. UNIRII, Nr. 40, C.P. 435500
Data înregistrării
10-01-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.01.1995
Stare la Registrul Comerțului
Website
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-1996
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
3100 - Fabricarea de mobilăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
1721 - Fabricarea hârtiei şi cartonului ondulat şi a ambalajelor din hârtie şi carton
-
2016 - Fabricarea materialelor plastice în forme primare
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
2561 - Tratarea şi acoperirea metalelor
-
2562 - Operaţiuni de mecanică generală
-
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine
-
3102 - Fabricarea de mobilă pentru bucătării
-
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei, covoarelor şi a articolelor de iluminat
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Agenţii imobiliare
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
9 120 990
Rezultat net
+891 363
Capitaluri proprii
3 169 784
Număr mediu de salariați
30
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 3100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1721 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
7 702 147
|
7 883 040
|
8 127 989
|
8 277 997
|
6 409 108
|
6 144 240
|
4 997 053
|
5 212 191
|
5 337 447
|
5 030 646
|
5 032 993
|
5 046 414
|
4 234 295
|
4 275 105
|
4 312 446
|
4 532 057
|
4 689 284
|
| Active circulante |
4 997 138
|
5 243 330
|
4 907 477
|
5 980 587
|
4 445 806
|
2 944 470
|
3 013 492
|
3 042 898
|
2 787 941
|
2 779 490
|
2 385 204
|
2 255 929
|
2 251 534
|
2 172 569
|
1 991 601
|
1 233 963
|
1 440 295
|
| Stocuri |
2 888 334
|
3 130 989
|
2 873 591
|
2 633 836
|
1 373 680
|
628 175
|
246 251
|
1 721 437
|
2 026 439
|
2 220 999
|
2 106 753
|
1 611 159
|
1 569 145
|
1 571 803
|
1 324 544
|
456 113
|
341 557
|
| Creanțe |
2 037 182
|
2 052 299
|
1 978 677
|
2 774 313
|
2 510 575
|
1 200 249
|
1 849 305
|
298 123
|
394 152
|
480 601
|
268 358
|
619 301
|
668 812
|
589 551
|
643 730
|
740 015
|
686 714
|
| Casa și conturi la bănci |
71 622
|
60 042
|
55 209
|
572 438
|
561 551
|
1 116 046
|
917 936
|
1 023 338
|
367 350
|
77 890
|
10 093
|
25 469
|
13 577
|
11 215
|
23 327
|
37 835
|
412 024
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
6
|
1 038
|
4 223
|
10 589
|
| Datorii |
9 529 501
|
10 207 949
|
10 200 434
|
10 805 493
|
7 129 321
|
6 070 743
|
5 738 003
|
6 152 436
|
6 034 563
|
5 736 567
|
5 355 535
|
5 438 196
|
5 299 254
|
5 280 917
|
5 167 598
|
4 537 400
|
4 805 854
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
459
|
3 340
|
7 383
|
17 601
|
33 155
|
48 710
|
| Capitaluri proprii |
3 169 784
|
2 918 421
|
2 835 032
|
3 453 091
|
3 725 593
|
3 017 967
|
2 272 542
|
2 102 653
|
2 090 825
|
2 073 569
|
2 062 662
|
1 863 688
|
1 183 235
|
1 159 380
|
1 119 886
|
1 199 688
|
1 285 604
|
| Capital subscris vărsat |
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
940 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
9 120 990
|
8 139 373
|
9 553 469
|
13 264 264
|
13 121 754
|
11 739 350
|
12 672 079
|
11 008 448
|
8 604 019
|
7 640 945
|
6 651 036
|
7 079 022
|
7 050 327
|
6 893 436
|
5 784 210
|
7 119 595
|
8 672 749
|
| Venituri totale |
10 479 310
|
9 427 208
|
10 775 607
|
15 232 539
|
13 876 987
|
12 089 480
|
12 901 437
|
11 436 130
|
9 205 097
|
8 786 085
|
7 793 344
|
8 353 592
|
8 973 053
|
8 876 773
|
7 618 823
|
8 491 252
|
10 187 976
|
| Cheltuieli totale |
9 420 443
|
8 642 668
|
10 076 458
|
13 861 776
|
12 060 842
|
11 052 836
|
12 680 830
|
11 408 350
|
9 172 689
|
8 760 809
|
7 767 793
|
8 304 378
|
8 934 524
|
8 823 443
|
7 574 471
|
8 351 802
|
9 863 096
|
| Rezultat brut |
+1 058 867
|
+784 540
|
+699 149
|
+1 370 763
|
+1 816 145
|
+1 036 644
|
+220 607
|
+27 780
|
+32 408
|
+25 276
|
+25 551
|
+49 214
|
+38 529
|
+53 330
|
+44 352
|
+139 450
|
+324 880
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+891 363
|
+658 390
|
+591 085
|
+1 193 497
|
+1 557 626
|
+904 284
|
+174 570
|
+11 828
|
+17 596
|
+10 907
|
+4 918
|
+37 523
|
+23 855
|
+39 494
|
+26 412
|
+108 099
|
+286 333
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
37
|
42
|
49
|
55
|
55
|
55
|
66
|
62
|
75
|
76
|
81
|
78
|
76
|
72
|
85
|
77
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCT PACK SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 9 120 990 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 891 363 lei.
-
Este CONSTRUCT PACK SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CONSTRUCT PACK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 1996.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTRUCT PACK SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3100 - Fabricarea de mobilă.
-
Când a fost înființată CONSTRUCT PACK SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 1994.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTRUCT PACK SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTRUCT PACK SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.