CUI 6804349
ROXANDI COM SRL
ROXANDI COM SRL este o firmă din Petreşti, județul Vrancea, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 43 mii lei (+43.1% față de 2024) și un profit net de 28.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
6804349
Nr. înregistrare
J1994001519395
EUID
ROONRC.J1994001519395
Formă juridică
SRL
Județ
Vrancea
Localitate
Petreşti
Data înregistrării
11-01-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.01.1995
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
43 000
Rezultat net
+28 258
Capitaluri proprii
28 858
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4721 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4721 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4721 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
491
|
983
|
2 212
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 765
|
2 765
|
2 765
|
2 765
|
2 765
|
| Active circulante |
29 633
|
15 544
|
15 564
|
3 045
|
383
|
1 640
|
3 769
|
2 450
|
2 909
|
1 576
|
3 637
|
677
|
3 671
|
534
|
6 661
|
1 859
|
2 926
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
200
|
2 000
|
400
|
800
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
3 716
|
894
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
29 633
|
15 544
|
15 564
|
3 045
|
383
|
1 440
|
1 769
|
2 050
|
2 109
|
1 576
|
3 637
|
677
|
3 671
|
534
|
2 945
|
965
|
2 926
|
| Datorii |
1 266
|
661
|
779
|
10 333
|
35 746
|
49 282
|
71 639
|
80 135
|
90 640
|
105 214
|
126 184
|
137 227
|
146 307
|
144 354
|
154 760
|
146 150
|
132 096
|
| Capitaluri proprii |
28 858
|
15 866
|
16 997
|
−7 288
|
−35 363
|
−47 642
|
−67 870
|
−77 685
|
−87 731
|
−103 638
|
−122 547
|
−136 550
|
−139 871
|
−141 055
|
−145 334
|
−141 526
|
−126 405
|
| Capital subscris vărsat |
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
300
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
43 000
|
30 050
|
43 650
|
39 800
|
21 800
|
27 350
|
19 100
|
18 000
|
23 423
|
26 775
|
24 570
|
30 965
|
28 950
|
27 850
|
20 685
|
22 879
|
29 160
|
| Venituri totale |
43 000
|
30 050
|
43 650
|
39 800
|
21 800
|
27 350
|
19 100
|
18 000
|
23 423
|
26 775
|
24 570
|
30 965
|
28 950
|
27 850
|
20 685
|
22 936
|
29 160
|
| Cheltuieli totale |
9 479
|
11 863
|
14 851
|
10 531
|
8 868
|
6 301
|
8 712
|
7 414
|
6 813
|
7 063
|
9 830
|
26 715
|
26 896
|
22 735
|
23 872
|
36 408
|
40 121
|
| Rezultat brut |
+33 521
|
+18 187
|
+28 799
|
+29 269
|
+12 932
|
+21 049
|
+10 388
|
+10 586
|
+16 610
|
+19 712
|
+14 740
|
+4 250
|
+2 054
|
+5 115
|
−3 187
|
−13 472
|
−10 961
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+28 258
|
+15 266
|
+24 285
|
+28 075
|
+12 278
|
+20 228
|
+9 815
|
+10 046
|
+15 907
|
+18 909
|
+14 003
|
+3 321
|
+1 185
|
+4 279
|
−3 808
|
−15 122
|
−12 673
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ROXANDI COM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 43 000 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 28 258 lei.
-
Este ROXANDI COM SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ROXANDI COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ROXANDI COM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.
-
Când a fost înființată ROXANDI COM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 decembrie 1994.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ROXANDI COM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ROXANDI COM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.