CUI 6870318
ANDA SERV SRL
CUI
6870318
Nr. înregistrare
J07/1428/1994
EUID
ROONRC.J07/1428/1994
Formă juridică
SRL
Județ
BOTOŞANI
Localitate
Sat Truşeşti Com. Truşeşti
Adresă
Str. 6, Nr. 49, C.P. 717400
Cod CAEN principal
0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
Data înregistrării
20-01-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.01.1995
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-02-2008
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ŞPAIUC DORIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0161
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
3 030 066
|
3 495 560
|
3 854 188
|
4 770 476
|
4 341 497
|
3 777 019
|
3 625 202
|
3 579 053
|
2 250 540
|
1 960 448
|
1 775 512
|
1 894 475
|
1 596 608
|
853 840
|
526 205
|
381 219
|
156 192
|
| Active circulante |
3 275 442
|
3 017 894
|
3 549 717
|
3 569 009
|
2 225 062
|
2 353 495
|
1 939 587
|
1 100 836
|
1 352 737
|
1 225 354
|
1 057 868
|
690 412
|
566 852
|
474 229
|
195 524
|
230 759
|
167 004
|
| Stocuri |
1 532 436
|
1 574 738
|
1 712 749
|
2 312 969
|
1 557 242
|
1 895 880
|
1 614 329
|
944 334
|
969 901
|
930 276
|
615 580
|
356 463
|
223 708
|
275 586
|
127 192
|
56 038
|
67 623
|
| Creanțe |
1 727 187
|
1 435 779
|
1 776 598
|
1 122 042
|
574 351
|
184 427
|
274 330
|
137 864
|
76 706
|
236 625
|
357 058
|
313 239
|
340 477
|
190 665
|
56 614
|
70 388
|
68 420
|
| Casa și conturi la bănci |
15 819
|
7 377
|
60 370
|
133 998
|
93 469
|
273 188
|
50 928
|
18 638
|
306 130
|
58 453
|
85 230
|
20 710
|
2 667
|
7 978
|
11 718
|
104 333
|
30 961
|
| Cheltuieli în avans |
511
|
32 591
|
13 583
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
82 250
|
65 451
|
—
|
—
|
21 000
|
| Datorii |
6 198 025
|
7 020 934
|
7 241 947
|
6 627 493
|
4 900 472
|
4 607 373
|
4 038 223
|
3 251 485
|
2 208 861
|
1 865 732
|
1 589 837
|
1 510 589
|
1 546 678
|
945 161
|
416 578
|
437 547
|
238 278
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
69 322
|
69 322
|
69 322
|
97 010
|
84 766
|
57 687
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
107 994
|
−474 889
|
175 541
|
1 711 992
|
1 666 087
|
1 523 141
|
1 457 244
|
1 359 082
|
1 325 094
|
1 223 060
|
1 158 777
|
1 016 611
|
699 032
|
448 359
|
305 151
|
174 431
|
105 918
|
| Capital subscris vărsat |
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
18 300
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 168 234
|
2 260 742
|
3 048 484
|
2 153 472
|
3 650 319
|
1 953 713
|
2 165 834
|
1 723 750
|
1 902 924
|
1 380 656
|
1 407 431
|
1 674 861
|
1 456 251
|
974 160
|
908 387
|
719 692
|
620 990
|
| Venituri totale |
4 667 876
|
2 899 588
|
4 374 540
|
4 165 544
|
3 659 166
|
2 749 381
|
2 539 778
|
2 040 981
|
2 111 293
|
1 685 292
|
1 700 015
|
1 742 772
|
1 426 868
|
1 316 691
|
980 899
|
729 046
|
574 634
|
| Cheltuieli totale |
4 055 421
|
3 534 759
|
5 661 464
|
4 091 868
|
3 482 164
|
2 665 548
|
2 423 505
|
1 993 397
|
1 990 275
|
1 621 009
|
1 557 849
|
1 421 664
|
1 128 440
|
1 143 491
|
822 671
|
647 483
|
517 791
|
| Rezultat brut |
+612 455
|
−635 171
|
−1 286 924
|
+73 676
|
+177 002
|
+83 833
|
+116 273
|
+47 584
|
+121 018
|
+64 283
|
+142 166
|
+321 108
|
+298 428
|
+173 200
|
+158 228
|
+81 563
|
+56 843
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+582 883
|
−635 171
|
−1 306 842
|
+45 905
|
+142 946
|
+65 896
|
+98 162
|
+33 988
|
+102 034
|
+64 283
|
+142 166
|
+317 579
|
+250 673
|
+143 209
|
+130 719
|
+68 513
|
+47 652
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
6
|
6
|
6
|
7
|
6
|
6
|
5
|
5
|
7
|
6
|
5
|
7
|
6
|
4
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ANDA SERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANDA SERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.