CUI 6901600
VILA COM S.R.L.
VILA COM S.R.L. este o firmă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
6901600
Nr. înregistrare
J31/421/1994
EUID
ROONRC.J31/421/1994
Formă juridică
SRL
Județ
Sălaj
Localitate
Zalău
Adresă
STR. GHEORGHE DOJA, BL.D-8, AP.2
Data înregistrării
27-01-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.01.1995
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−305 635
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
857
|
857
|
857
|
| Active circulante |
—
|
—
|
2 280
|
2 894
|
1 744
|
2 084
|
2 256
|
2 843
|
2 329
|
1 430
|
3 529
|
8 705
|
4 460
|
2 034
|
1 330
|
1 010
|
6 832
|
| Stocuri |
—
|
—
|
1 751
|
2 244
|
1 245
|
1 651
|
1 885
|
2 432
|
2 077
|
1 218
|
3 529
|
8 705
|
4 460
|
925
|
1 330
|
1 010
|
6 832
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
529
|
650
|
499
|
433
|
371
|
411
|
252
|
212
|
—
|
—
|
—
|
1 109
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
305 635
|
305 636
|
267 771
|
232 866
|
202 662
|
176 746
|
151 940
|
128 055
|
106 295
|
86 142
|
73 619
|
66 434
|
51 357
|
39 341
|
36 184
|
29 839
|
28 467
|
| Capitaluri proprii |
−305 635
|
−305 636
|
−265 491
|
−229 972
|
−200 918
|
−174 662
|
−149 684
|
−125 212
|
−103 966
|
−84 712
|
−70 090
|
−57 729
|
−46 897
|
−37 307
|
−33 997
|
−27 972
|
−20 778
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
16 515
|
16 247
|
15 827
|
15 977
|
16 121
|
16 451
|
16 855
|
16 359
|
17 565
|
17 993
|
17 257
|
18 998
|
21 211
|
21 317
|
24 343
|
19 456
|
| Venituri totale |
0
|
16 515
|
16 247
|
15 827
|
15 977
|
16 121
|
16 451
|
16 855
|
16 359
|
17 565
|
17 993
|
17 257
|
18 998
|
21 211
|
21 317
|
24 343
|
19 456
|
| Cheltuieli totale |
—
|
56 495
|
51 546
|
44 722
|
42 072
|
40 954
|
40 757
|
37 932
|
35 451
|
31 835
|
29 815
|
27 571
|
28 067
|
24 521
|
27 342
|
29 887
|
25 972
|
| Rezultat brut |
0
|
−39 980
|
−35 299
|
−28 895
|
−26 095
|
−24 833
|
−24 306
|
−21 077
|
−19 092
|
−14 270
|
−11 822
|
−10 314
|
−9 069
|
−3 310
|
−6 025
|
−5 544
|
−6 516
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−40 145
|
−35 460
|
−29 054
|
−26 256
|
−24 978
|
−24 472
|
−21 246
|
−19 255
|
−14 621
|
−12 361
|
−10 832
|
−9 590
|
−3 310
|
−6 025
|
−7 194
|
−8 167
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este VILA COM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, VILA COM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are VILA COM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată VILA COM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 decembrie 1994.
-
Unde are sediul VILA COM S.R.L.?
-
Sediul firmei VILA COM S.R.L. (CUI 6901600) este în STR. GHEORGHE DOJA, BL.D-8, AP.2, Zalău, județul Sălaj.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VILA COM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VILA COM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.