CUI 691569

CALACEAN EUGEN

CALACEAN EUGEN este o firmă din Gârceiu, județul Sălaj, înființată în 1992. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

691569

Județ

Sălaj

Localitate

Gârceiu

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

29-11-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 29.11.1992

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este CALACEAN EUGEN plătitoare de TVA?

Nu, CALACEAN EUGEN nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată CALACEAN EUGEN?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 29 noiembrie 1992.

Unde are sediul CALACEAN EUGEN?

Sediul firmei CALACEAN EUGEN (CUI 691569) este în Gârceiu, județul Sălaj.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către CALACEAN EUGEN în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CALACEAN EUGEN?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit