CUI 6962497
VERHOUSE S.R.L.
CUI
6962497
Nr. înregistrare
J07/1436/1994
EUID
ROONRC.J07/1436/1994
Formă juridică
SRL
Județ
BOTOŞANI
Localitate
Mun. Dorohoi
Adresă
STR. HORIA, NR.24
Cod CAEN principal
1512 - Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Data înregistrării
15-02-1995
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.02.1995
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
VERENCIUC LUCIA
Administrator
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1512 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
3 474
|
—
|
—
|
7 827
|
7 827
|
7 827
|
7 827
|
7 827
|
7 827
|
7 827
|
7 827
|
7 829
|
7 829
|
7 829
|
| Active circulante |
1 859
|
646
|
1 615
|
2 963
|
4 210
|
4 326
|
3 705
|
7 157
|
1 740
|
1 488
|
2 579
|
3 299
|
2 191
|
3 769
|
| Stocuri |
19
|
162
|
590
|
2 653
|
402
|
376
|
852
|
551
|
743
|
1 435
|
2 529
|
3 219
|
1 971
|
3 167
|
| Creanțe |
373
|
373
|
293
|
—
|
1 380
|
—
|
2 683
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
1 467
|
111
|
732
|
310
|
2 428
|
3 950
|
170
|
6 606
|
997
|
53
|
50
|
80
|
220
|
602
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 470
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
26 741
|
20 614
|
20 473
|
12 846
|
13 707
|
14 060
|
14 589
|
20 373
|
15 950
|
14 236
|
14 379
|
15 101
|
14 003
|
16 028
|
| Capitaluri proprii |
−21 408
|
−19 968
|
−18 858
|
−2 056
|
−1 670
|
−1 907
|
−3 057
|
−5 389
|
−4 913
|
−4 921
|
−3 973
|
−3 973
|
−3 983
|
−4 430
|
| Capital subscris vărsat |
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
3 952
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
17 345
|
10 778
|
8 141
|
4 240
|
3 241
|
3 515
|
9 126
|
20 661
|
13 594
|
4 753
|
2 818
|
4 595
|
2 391
|
5 072
|
| Venituri totale |
20 539
|
13 234
|
8 520
|
4 390
|
3 289
|
3 744
|
9 510
|
21 212
|
13 594
|
2 773
|
4 723
|
4 485
|
1 590
|
12 671
|
| Cheltuieli totale |
21 979
|
14 344
|
9 330
|
4 256
|
2 956
|
4 844
|
6 852
|
19 109
|
13 179
|
3 577
|
4 723
|
4 485
|
2 582
|
10 500
|
| Rezultat brut |
−1 440
|
−1 110
|
−810
|
+134
|
+333
|
−1 100
|
+2 658
|
+2 103
|
+415
|
−804
|
0
|
0
|
−992
|
+2 171
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 440
|
−1 110
|
−810
|
+7
|
+236
|
−1 206
|
+2 385
|
+1 483
|
+8
|
−948
|
0
|
0
|
−2 092
|
+704
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către VERHOUSE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VERHOUSE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.