CUI 800526
DENTAROM SRL
CUI
800526
Nr. înregistrare
J1992001736327
EUID
ROONRC.J1992001736327
Formă juridică
SRL
Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
STR. ŞTRANDULUI, NR.24, SC.A, ET.1, AP.3
Cod CAEN principal
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică
Data înregistrării
30-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ROMAN ALEXANDRU GABRIEL
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate şi instrumente medicale stomatologice
-
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată
-
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică
-
8699 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
28 613
|
37 636
|
46 659
|
70 683
|
21 629
|
58 029
|
28 452
|
24 271
|
19 409
|
14 909
|
8 032
|
12 827
|
20 472
|
28 118
|
35 763
|
43 408
|
48 135
|
| Active circulante |
395 379
|
223 230
|
202 308
|
236 170
|
150 877
|
36 909
|
16 878
|
24 724
|
6 348
|
2 408
|
6 372
|
5 548
|
13 236
|
14 598
|
4 229
|
3 000
|
297
|
| Stocuri |
26
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
209 907
|
10 944
|
38 576
|
20 679
|
11 061
|
5 938
|
4 222
|
—
|
—
|
0
|
2 289
|
—
|
0
|
863
|
883
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
185 446
|
212 286
|
163 732
|
215 491
|
139 816
|
30 971
|
12 656
|
24 724
|
6 348
|
2 408
|
4 083
|
5 548
|
13 236
|
13 735
|
3 346
|
3 000
|
297
|
| Datorii |
193 078
|
48 080
|
30 180
|
23 210
|
165 398
|
229 001
|
261 976
|
208 566
|
130 482
|
135 940
|
195 037
|
186 475
|
151 561
|
126 957
|
106 532
|
91 387
|
84 779
|
| Capitaluri proprii |
230 914
|
212 786
|
218 787
|
283 643
|
7 108
|
−134 063
|
−216 646
|
−159 571
|
−104 725
|
−118 623
|
−180 633
|
−168 100
|
−117 853
|
−84 241
|
−66 540
|
−44 979
|
−36 347
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
735 991
|
615 497
|
697 865
|
705 307
|
490 956
|
286 738
|
188 896
|
193 873
|
169 887
|
176 616
|
92 444
|
21 104
|
33 016
|
43 288
|
28 652
|
11 880
|
5 341
|
| Venituri totale |
740 814
|
619 089
|
699 107
|
714 852
|
493 797
|
292 797
|
188 906
|
193 875
|
169 887
|
176 616
|
92 444
|
21 108
|
33 023
|
43 301
|
28 654
|
11 880
|
5 341
|
| Cheltuieli totale |
495 395
|
550 188
|
536 430
|
432 307
|
347 694
|
207 286
|
244 091
|
246 729
|
154 290
|
112 839
|
102 203
|
69 977
|
65 375
|
61 003
|
50 215
|
18 861
|
19 248
|
| Rezultat brut |
+245 419
|
+68 901
|
+162 677
|
+282 545
|
+146 103
|
+85 511
|
−55 185
|
−52 854
|
+15 597
|
+63 777
|
−9 759
|
−48 869
|
−32 352
|
−17 702
|
−21 561
|
−6 981
|
−13 907
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+226 028
|
+51 384
|
+156 944
|
+276 534
|
+141 171
|
+82 583
|
−57 075
|
−54 845
|
+13 897
|
+62 010
|
−12 533
|
−49 503
|
−33 211
|
−17 702
|
−21 561
|
−8 631
|
−15 374
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
3
|
3
|
1
|
2
|
2
|
1
|
2
|
1
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 11-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către DENTAROM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DENTAROM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.