CUI 8073768
C.T. CONSTRUCT SRL
CUI
8073768
Nr. înregistrare
J1996000031395
EUID
ROONRC.J1996000031395
Formă juridică
SRL
Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Moviliţa Com. Moviliţa
Cod CAEN principal
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
Data înregistrării
31-01-1996
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 31.01.1996
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
RUSU COSTEL
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4360 - Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcţii
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
55 679
|
58 851
|
47 697
|
49 224
|
50 751
|
52 027
|
91 019
|
91 019
|
91 019
|
167 835
|
168 833
|
169 831
|
171 996
|
171 996
|
292 434
|
350 880
|
399 072
|
| Active circulante |
29 258
|
30 456
|
15 534
|
53 593
|
30 280
|
9 545
|
36 987
|
34 985
|
20 348
|
70 001
|
93 295
|
72 736
|
92 282
|
97 067
|
118 182
|
75 979
|
117 234
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
25 939
|
25 939
|
25 939
|
21 737
|
21 737
|
19 057
|
5 005
|
—
|
| Creanțe |
12 737
|
10 360
|
13 939
|
1 322
|
11 264
|
6 018
|
4 568
|
7 394
|
15 467
|
42 602
|
44 719
|
39 346
|
56 017
|
71 605
|
85 141
|
61 040
|
110 571
|
| Casa și conturi la bănci |
16 521
|
20 096
|
1 595
|
52 271
|
19 016
|
3 527
|
32 419
|
27 591
|
4 881
|
1 460
|
22 637
|
7 451
|
14 528
|
3 725
|
13 984
|
9 934
|
6 663
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
12 599
|
12 599
|
15 421
|
| Datorii |
1 528
|
1 786
|
29 034
|
94 275
|
37 965
|
45 176
|
57 455
|
71 236
|
84 968
|
161 411
|
184 450
|
225 821
|
303 365
|
257 346
|
427 170
|
405 647
|
327 701
|
| Capitaluri proprii |
83 409
|
87 521
|
34 197
|
8 542
|
43 066
|
16 396
|
70 551
|
54 768
|
26 399
|
76 425
|
77 678
|
16 746
|
−39 087
|
11 717
|
−3 955
|
33 811
|
204 026
|
| Capital subscris vărsat |
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
129 000
|
96 801
|
149 794
|
105 921
|
131 986
|
48 723
|
47 992
|
78 134
|
68 150
|
67 905
|
168 218
|
154 300
|
47 250
|
296 321
|
318 809
|
77 575
|
267 373
|
| Venituri totale |
129 000
|
111 080
|
214 737
|
116 558
|
131 987
|
96 571
|
82 492
|
78 134
|
68 150
|
67 906
|
168 218
|
155 244
|
47 250
|
317 766
|
346 206
|
83 241
|
267 376
|
| Cheltuieli totale |
94 939
|
56 858
|
187 583
|
150 022
|
103 995
|
111 189
|
65 929
|
99 009
|
117 424
|
68 480
|
102 239
|
94 754
|
96 636
|
292 561
|
373 585
|
248 773
|
266 294
|
| Rezultat brut |
+34 061
|
+54 222
|
+27 154
|
−33 464
|
+27 992
|
−14 618
|
+16 563
|
−20 875
|
−49 274
|
−574
|
+65 979
|
+60 490
|
−49 386
|
+25 205
|
−27 379
|
−165 532
|
+1 082
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+28 884
|
+53 324
|
+25 655
|
−34 523
|
+26 670
|
−15 164
|
+15 783
|
−21 657
|
−50 026
|
−1 253
|
+60 932
|
+55 833
|
−50 804
|
+15 672
|
−37 765
|
−170 215
|
+4 198
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
3
|
3
|
2
|
3
|
2
|
1
|
3
|
2
|
4
|
4
|
5
|
5
|
6
|
7
|
7
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către C.T. CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește C.T. CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.