CUI 8159991
WINTER COM S.R.L.
CUI
8159991
Nr. înregistrare
J26/64/1996
EUID
ROONRC.J26/64/1996
Formă juridică
SRL
Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Periş Com. Gorneşti
Adresă
STR., NR.174
Cod CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Data înregistrării
28-02-1996
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.02.1996
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-08-1997
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BARTIS AGNETA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
10 238
|
10 238
|
10 238
|
10 238
|
10 238
|
10 238
|
10 238
|
10 238
|
6 583
|
6 583
|
6 583
|
6 583
|
6 583
|
6 583
|
6 583
|
3 842
|
| Active circulante |
4 655
|
47 776
|
43 254
|
41 337
|
34 125
|
25 382
|
21 237
|
18 361
|
18 342
|
22 361
|
27 973
|
31 526
|
31 063
|
30 313
|
27 325
|
21 527
|
6 698
|
| Stocuri |
—
|
38 886
|
35 614
|
35 348
|
29 494
|
22 761
|
18 028
|
16 914
|
17 080
|
21 782
|
25 242
|
29 396
|
28 838
|
27 193
|
23 676
|
18 284
|
6 193
|
| Creanțe |
1 019
|
6 404
|
5 775
|
5 572
|
3 849
|
2 589
|
2 113
|
761
|
1 068
|
517
|
457
|
1 282
|
1 758
|
3 051
|
3 626
|
3 153
|
475
|
| Casa și conturi la bănci |
3 636
|
2 486
|
1 865
|
417
|
782
|
32
|
1 096
|
686
|
194
|
62
|
2 274
|
848
|
467
|
69
|
23
|
90
|
30
|
| Datorii |
4 798
|
192 402
|
182 832
|
172 020
|
159 067
|
149 708
|
144 847
|
137 739
|
141 041
|
142 784
|
148 880
|
152 380
|
138 527
|
125 677
|
113 865
|
96 441
|
65 732
|
| Capitaluri proprii |
−143
|
−134 388
|
−129 340
|
−120 445
|
−114 704
|
−114 088
|
−113 372
|
−109 140
|
−112 461
|
−113 840
|
−114 324
|
−114 271
|
−100 881
|
−88 781
|
−79 957
|
−68 331
|
−55 192
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
—
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
35 005
|
14 484
|
14 351
|
13 583
|
16 012
|
14 077
|
17 529
|
18 683
|
23 863
|
21 498
|
18 989
|
14 626
|
18 881
|
24 530
|
21 334
|
18 267
|
25 819
|
| Venituri totale |
193 043
|
14 484
|
14 351
|
13 583
|
16 012
|
14 077
|
17 529
|
18 683
|
23 863
|
21 498
|
18 989
|
14 626
|
18 881
|
24 530
|
21 334
|
18 267
|
25 819
|
| Cheltuieli totale |
53 008
|
19 097
|
23 029
|
18 916
|
16 562
|
14 435
|
21 236
|
14 802
|
21 930
|
20 369
|
18 296
|
27 577
|
30 465
|
33 354
|
32 960
|
29 756
|
33 747
|
| Rezultat brut |
+140 035
|
−4 613
|
−8 678
|
−5 333
|
−550
|
−358
|
−3 707
|
+3 881
|
+1 933
|
+1 129
|
+693
|
−12 951
|
−11 584
|
−8 824
|
−11 626
|
−11 489
|
−7 928
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+134 244
|
−5 048
|
−8 895
|
−5 741
|
−616
|
−715
|
−4 232
|
+3 321
|
+1 379
|
+484
|
−53
|
−13 390
|
−12 100
|
−8 824
|
−11 626
|
−13 139
|
−9 573
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
3
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către WINTER COM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește WINTER COM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.