CUI 8224186
ROSTRING CONSTRUCT SRL
CUI
8224186
Nr. înregistrare
J1996000199086
EUID
ROONRC.J1996000199086
Formă juridică
SRL
Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Săcele
Adresă
STR. AVRAM IANCU, NR.38A
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
14-03-1996
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.03.1996
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-01-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
DARAMUS RADU CATALIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
-
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcții
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
-
3311 - Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
8110 - Activităţi de servicii suport combinate
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
9130 - Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 633 613
|
1 591 095
|
975 514
|
999 074
|
1 073 170
|
982 170
|
996 227
|
962 378
|
971 341
|
1 006 684
|
449 934
|
422 338
|
436 642
|
472 625
|
484 235
|
495 171
|
471 279
|
| Active circulante |
2 058 263
|
2 465 505
|
3 956 986
|
2 727 270
|
1 842 381
|
1 229 487
|
1 329 153
|
1 151 763
|
910 077
|
951 077
|
890 063
|
726 654
|
439 326
|
364 055
|
472 528
|
305 475
|
298 840
|
| Stocuri |
79 041
|
85 983
|
227 735
|
214 141
|
207 504
|
65 015
|
52 203
|
19 115
|
14 235
|
1 446
|
8 725
|
10 056
|
5 869
|
3 254
|
1 905
|
—
|
5 814
|
| Creanțe |
101 139
|
111 154
|
366 416
|
174 820
|
393 730
|
382 876
|
320 798
|
347 581
|
308 844
|
275 263
|
289 383
|
311 642
|
341 817
|
304 541
|
443 987
|
285 767
|
141 821
|
| Casa și conturi la bănci |
1 127 045
|
2 268 368
|
3 362 835
|
2 338 309
|
1 241 147
|
781 596
|
956 152
|
785 067
|
586 998
|
674 368
|
591 955
|
404 956
|
91 640
|
56 260
|
26 636
|
19 708
|
151 205
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 707
|
7 707
|
| Datorii |
2 388 374
|
448 376
|
811 187
|
1 516 115
|
669 117
|
354 486
|
131 262
|
156 712
|
267 500
|
496 921
|
379 294
|
454 985
|
462 636
|
409 678
|
419 977
|
333 813
|
360 384
|
| Capitaluri proprii |
1 303 502
|
3 608 224
|
4 121 313
|
2 210 229
|
2 246 434
|
1 857 171
|
2 194 118
|
1 957 429
|
1 613 918
|
1 460 840
|
960 703
|
694 007
|
413 332
|
427 002
|
536 786
|
474 540
|
417 442
|
| Capital subscris vărsat |
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 382 698
|
1 647 868
|
4 001 059
|
3 219 325
|
1 832 220
|
1 152 639
|
1 327 908
|
1 409 122
|
881 422
|
838 286
|
872 033
|
680 625
|
299 349
|
89 545
|
270 175
|
388 595
|
276 810
|
| Venituri totale |
1 383 816
|
1 650 615
|
4 001 659
|
3 221 927
|
1 833 020
|
1 153 518
|
1 328 774
|
1 415 227
|
882 116
|
842 021
|
872 570
|
681 533
|
299 529
|
101 016
|
270 218
|
382 940
|
282 349
|
| Cheltuieli totale |
1 313 771
|
1 639 760
|
1 801 716
|
2 238 865
|
1 428 723
|
1 377 490
|
991 843
|
1 057 554
|
720 217
|
616 183
|
554 781
|
375 839
|
313 199
|
210 800
|
203 315
|
319 648
|
325 593
|
| Rezultat brut |
+70 045
|
+10 855
|
+2 199 943
|
+983 062
|
+404 297
|
−223 972
|
+336 931
|
+357 673
|
+161 899
|
+225 838
|
+317 789
|
+305 694
|
−13 670
|
−109 784
|
+66 903
|
+63 292
|
−43 244
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+50 683
|
+4 303
|
+1 911 084
|
+957 410
|
+389 263
|
−231 946
|
+326 128
|
+343 511
|
+153 078
|
+188 237
|
+266 696
|
+284 067
|
−13 670
|
−109 784
|
+62 245
|
+57 098
|
−48 977
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
10
|
12
|
14
|
14
|
17
|
12
|
15
|
10
|
16
|
16
|
10
|
10
|
9
|
9
|
10
|
10
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ROSTRING CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ROSTRING CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.