CUI 8313798
LOREX GRUPCOM SRL
LOREX GRUPCOM SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 1996. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
8313798
Nr. înregistrare
J40/2414/1996
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
BÎRSĂNEŞTI, NR.17, BL.50, SC.A, AP.1
Data înregistrării
08-04-1996
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.04.1996
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este LOREX GRUPCOM SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, LOREX GRUPCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Când a fost înființată LOREX GRUPCOM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 8 aprilie 1996.
-
Unde are sediul LOREX GRUPCOM SRL?
-
Sediul firmei LOREX GRUPCOM SRL (CUI 8313798) este în BÎRSĂNEŞTI, NR.17, BL.50, SC.A, AP.1, Sector 6, București.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Emite facturi către LOREX GRUPCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LOREX GRUPCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.