CUI 8316778

VALEAN VASILE

VALEAN VASILE este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1996. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

8316778

Județ

Cluj

Localitate

Cluj-Napoca

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

09-04-1996

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 09.04.1996

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Întrebări frecvente

Este VALEAN VASILE plătitoare de TVA?

Nu, VALEAN VASILE nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată VALEAN VASILE?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 9 aprilie 1996.

Unde are sediul VALEAN VASILE?

Sediul firmei VALEAN VASILE (CUI 8316778) este în Cluj-Napoca, județul Cluj.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Emite facturi către VALEAN VASILE în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește VALEAN VASILE?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit