CUI 974948
COMAROM S.R.L.
COMAROM S.R.L. este o firmă din Urecheşti, județul Bacău, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 1392 - Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 24.4 mii lei (+603.0% față de 2024) și un profit net de 3 mii lei.
Date de identificare
CUI
974948
Nr. înregistrare
J04/1149/1991
EUID
ROONRC.J04/1149/1991
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Urecheşti
Adresă
, Nr. , C.P. 607655
Data înregistrării
07-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.12.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
24 407
Rezultat net
+3 020
Capitaluri proprii
3 260
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1392 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
8 092
|
16 182
|
24 272
|
32 361
|
32 361
|
32 361
|
| Active circulante |
49 487
|
64 592
|
66 597
|
70 642
|
80 255
|
80 226
|
80 231
|
85 506
|
86 727
|
87 683
|
87 936
|
84 610
|
86 219
|
94 290
|
101 429
|
114 100
|
92 110
|
| Stocuri |
37 097
|
61 181
|
65 482
|
68 156
|
75 536
|
76 449
|
77 378
|
75 714
|
75 977
|
76 220
|
76 519
|
73 373
|
70 613
|
73 385
|
83 663
|
87 470
|
76 966
|
| Creanțe |
26
|
—
|
—
|
1 933
|
2 119
|
2 119
|
2 278
|
9 016
|
10 650
|
11 093
|
11 328
|
11 001
|
15 088
|
20 781
|
16 701
|
26 601
|
13 437
|
| Casa și conturi la bănci |
12 364
|
3 411
|
1 115
|
553
|
2 600
|
1 658
|
575
|
776
|
100
|
370
|
89
|
236
|
518
|
124
|
1 065
|
29
|
1 707
|
| Datorii |
46 227
|
50 089
|
54 017
|
58 932
|
70 920
|
70 862
|
70 842
|
73 548
|
74 790
|
75 071
|
75 386
|
73 546
|
77 558
|
159 101
|
165 151
|
177 223
|
162 671
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
3 260
|
14 503
|
12 580
|
11 710
|
9 335
|
9 367
|
9 392
|
11 961
|
11 940
|
12 615
|
12 553
|
19 156
|
24 843
|
−40 539
|
−31 361
|
−30 762
|
−38 200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
24 407
|
3 472
|
3 107
|
1 313
|
900
|
931
|
405
|
1 109
|
2 577
|
1 879
|
6 317
|
7 092
|
7 996
|
17 969
|
18 885
|
36 702
|
29 170
|
| Venituri totale |
29 417
|
5 986
|
4 474
|
9 299
|
99
|
134
|
4 794
|
617
|
2 220
|
2 184
|
8 337
|
8 756
|
5 210
|
20 177
|
15 239
|
39 238
|
20 937
|
| Cheltuieli totale |
25 797
|
3 718
|
3 402
|
6 925
|
115
|
132
|
7 216
|
563
|
2 817
|
2 034
|
14 752
|
14 219
|
13 398
|
29 355
|
15 838
|
30 149
|
67 561
|
| Rezultat brut |
+3 620
|
+2 268
|
+1 072
|
+2 374
|
−16
|
+2
|
−2 422
|
+54
|
−597
|
+150
|
−6 415
|
−5 463
|
−8 188
|
−9 178
|
−599
|
+9 089
|
−46 624
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 020
|
+1 923
|
+871
|
+2 374
|
−32
|
−24
|
−2 569
|
+21
|
−675
|
+63
|
−6 604
|
−5 687
|
−8 435
|
−9 178
|
−599
|
+7 439
|
−48 091
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
1
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COMAROM S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 24 407 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 020 lei.
-
Este COMAROM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, COMAROM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are COMAROM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 1392 - Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp).
-
Când a fost înființată COMAROM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iulie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMAROM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMAROM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.